O mě

Pracuji jako KEY ACCOUNT MANAGER ve společnosti Certus Mercatus s.r.o. , tedy ve společnosti, která má na starosti distribuci robotických vysavačů iRobot po celé České republice a dalších státech ve Východní Evropě.

 

Moji hlavní úlohou je péče o klíčové partnery iRobot a také o školení jejich zaměstnanců. Dále občas předvádím roboty na výstavách a přednáším o robotech korporátním zákazníkům.Největší zájem mají banky. 

S iRobotem tedy přicházím do styku každý den. Samozřejmě jednoho pomocníka máme i doma
a nedáme na něj dopustit. Bydlíme v dost prašném prostředí a dříve jsem musel luxovat několikrát za týden. Od té doby co máme Roombu, se o tuto práci stará ona a já mám klid.

 

Pokud si tedy zakoupíte iRobot u mě, máte vše hned od zdroje. S tím souvisí i výhody, jako je osobní přístup a rychlé jednání.

 

Pokud jste z Prahy a okolí, mohu Vám Robota předvést u Vás doma, pomohu s výběrem a věřím, že si iRobot zamilujete stejně jako já. Průběh předváděčky si můžete přečíst ZDE

 

iRobot už jsem úspěšně předvedl v desítkách domácností. Mojí předností jsou lidskost, vstřícnost, ochota , profesionalita, znalosti a zkušenosti. 

Pokud si koupíte robota u mě máte jistotu osobního a lidského přístupu. 

U mě máte vždy 30 dní na vyzkoušení robota. Pokud zjistíte, že Vám robot z nějakého důvodu nevyhovuje vrátíme Vám peníze

DOPRAVA na jakýkoli robotický vysavač iRobot je ZDARMA

Zasíláme na dobírku přepravní službou DPD do 2 dnů od objednání.

Karel Herzer 

tel:+420 778 496 867

e-mail: herzer@mercatus.cz

  • Facebook Social Icon

iRobot Friends